top of page

Про нас
 

Cosmopolina  о 11.15.04.png

Наша студія лазерної та апаратної косметології знаходиться у центральній частині міста Кременчука за адресою вул. Небесна сотня 6/20.

 

Процедури у нас у студії безпечні та ефективні! Ми використовуємо лише найновіше сертифіковане косметологічне обладнання відомих світових брендів, яке зарекомендувало себе як ефективне та надійне в апаратній та лазерній світовій косметології.

 

Ми застосовуємо лише офіційні медичні препарати та косметологічні засоби. Ми забезпечуємо якість медикаментів та препаратів завдяки прямій співпраці із закордонними виробниками.

 

Наші косметологи регулярно відвідують найкращі курси підвищення кваліфікації, обміну досвідом та проходять додаткове навчання та тренінги. Наш персонал є постійним учасником медичних та косметологічних виставок та конференцій у нашій країні та за кордоном.

Наші апарати і обладнання

Фракційний CO2 лазер SmartXide DOT Italy


Галузь застосування:

  • лазерне шліфування шкіри (фракційне та традиційне);

  • аблативне лазерне омолодження шкіри;

  • видалення новоутворень;

  • видалення зморшок;

  • усунення пігментних плям;

  • усунення шрамів розтяжок;

  • усунення келоїдних рубців.

Фракційний СО2 лазер SmartXide DOT - інноваційна розробка компанії DEKA у галузі медичних лазерних технологій.
У загальній лінійці лазерів DEKA ця флагманська модель СО2-лазера демонструє незмінно високі показники у різних галузях медичної практики: загальна хірургія, ЛОР-захворювання, гінекологія, естетична косметологія.

Ербієвий лазер Venus. USA

Довжиною хвилі 2940 нанометрів лазер забезпечує безпечний, точний та безболісний спосіб відновлення гладкої, м'якої шкіри, без витрат на годину для реабілітації. Процедура виконується не більше 20 хвилин. Лазерний ербієвий пілінг спеціально розроблений для зменшення помірно глибоких морщин на обличчі, а також корекції розтяжок та шрамів на тілі. Ця процедура успішно застосовується при лікуванні сальних залоз та шрамів від вугрової висипки.

Ця процедура особливо популярна у США. На прикладі клініки AMA Skincare & Wellness Beverly Hills, Los Angeles

Неодимовий лазер Q-Switch T-1


Неодимовий лазер Q-Switch T-1 використовують передові салони тутуювань, перманентного макіяжу та студії краси. Цей сучасний пристрій для видалення татуювань, татуажу та проведення карбонового пілінгу має високий ступінь безпеки і на даний момент є одним із найбільш ефективних для вирішення цих проблем.

Ефективно працює з будь-якими видами пігменту, навіть побутовими.

Виконує карбоновий пілінг та омолодження обличчя.

Підходить для видалення судинної сітки та куперозу.

Видаляє будь-які татуювання та перманентний макіяж.

Працює м'яко, не завдає шкоди шкірі.

Компактний та зручний для використання в салоні.

Апарат BTL-6000 Lymphastim 12 Topline Чехія

Інноваційний фізіотерапевтичний прилад із сенсорним екраном управління для проведення сеансів пресотерапії (видалення застою лімфи) в галузі естетичної та клінічної медицини.

Застосовуємо для лікування: Хронічні набряки, Венозна недостатність
Після-травматичний догляд, Артроз,Кистовий Тунельний Синдром
Діабетична ангіопатія, Подагра,Ішемічна хвороба нижніх кінцівок
Альгодистрофічний Синдром,Ожиріння
Відновлення недостатнього виробництва MLD,Трофічні порушення шкіри

Краса та Естетика, Целюліт,Синдром важких ніг,Запобігання варикозним венам
Поліпшення трофічної структури шкіри, Жировий відтік, Догляд після ліпосакції.

Апарат для Інфрачервоного та радіохвильового RF-ліфтингу USA


Випромінювання (ІЧ РФ випромінювання) яке застосовується для проведення процедур, пов'язаних із доглядом за шкірою обличчя та тіла. Під дією ІЧ-променів розслаблюється мімічна мускулатура обличчя, покращується кровообіг, розширюються пори, через які активно виводяться токсини та продукти метаболізму. Інфрачервоне випромінювання може використовуватися як самостійна процедура для прискорення розсмоктування гематом та інфільтратів та для покращення загальної та місцевої гемодинаміки або як підготовчий етап перед проведенням чищення чи масажу обличчя.

Лампа HROMO TON компанії Alvi Prague Чехія

Світло здатне проникати у тканини та викликати у ній освіту світлової енергії. Використовуються основні спектри випромінювання: мабуть, інфрачервоне та ультрафіолетове. Така світлова енергія, яка виникає у тканинах, здатна змінювати біохімічні процеси, що протікають. Вплив надають за допомогою світлодіодного випромінювання різних ділянок оптичного спектру.

Показання для виконання процедури:

реабілітація після лазерного шліфування та мезотерапії

лікування бурситів, артритів, шпори п'яти, спортивні травми;

лікування ринітів, отитів, ларингітів;

сприяє швидкому загоєнню пролежнів, опіків, трофічних язв;

лікування псоріазу, целюліту, екзем, дерматозів, угрового висипу;

вегето-судинна дистонія;

розладуй сну, депресія;

покращення кровообігу;

судоми, порушення метаболізму

Апарат для Алмазної та Кристалічної мікродермабразії USA

 

Це дуже ефективний метод і є абляційною процедурою. Чищення - обробка шкіри кристалами оксиду алюмінію (AI2O3) – це основний хімічний елемент Сапфіру або штучного кристала корунду. Термін «абляція» можна просто пояснити, як процес, який видаляє зовнішню поверхню об'єкта (в даному випадку, мертві ороговілі клітини шкіри), застосовуючи та використовуючи силу повітряного потоку несучого мікрочастинки кристалів сапіфіру, що виконують роль абразивного матеріалу.

Устаткування для PRP терапії (плазмоліфтинг)

Саме в ній кров центрифугується під певним нахилом, з певною швидкістю та протягом певного часу. У процесі відокремлюється червоний паросток крові від білого і виділяється та сама тромбоцитарна частина, яка має найбільш виражений ефект. Тромбоцити – основні живі клітини. Так як принцип плазмоліфтингу - це введення власної концентрованої тромбоцитарної плазми, саме тромбоцити будуть мати біостимулюючий ефект.

Введення власної плазми стимулює синтез наших головних клітин-фібробластів, які згодом синтезуватимуть вироблення гіалуронової кислоти та запускатимуть глибокі регенеративні та відновлювальні процеси.

Апарат для мікрострумової терапії


Мікрострумова терапія, насамперед, широко використовується при безопераційній підтяжці обличчя та введення різних препаратів у шкірні покриви пацієнта. Практикуючі косметологи давно взяли на озброєння так звану біостимуляцію, здатну подолати безліч недоліків та хвороб шкіри – від набряків та зморшок до лікування акне та пост акне.

Апарат для ультразвукової терапії


Ультразвукова терапія має болезаспокійливу, розсмоктуючу, протизапальну, спазмолітичну, фібринолітичну дію. Під його впливом прискорюються регенеративні та репаративні процеси, підвищується збудливість нервово-м'язового апарату, посилюється провідність імпульсів по периферичному нервовому волокну, активується передача нервових імпульсів у симпатичних гангліях, покращується трофічна функція тканин.

bottom of page